Všude, ať už na průmyslové haly, bazény, sportoviště, nástupiště, benzinové pumpy i jiné objekty patří jedině prosvětlovací systémy zvané světlíky. Umístění tohoto zařízení na vaši střechu zařídíte objektu příjem slunečního světla, ale taky můžete i odvětrávací funkci, kterou vám můžeme přidat ke každému zakoupenému prosvětlovacímu systému od nás.
Naše světlíky jsou vyrobené pouze z kvalitního materiálu určeného na právě tyto účely. Materiál zvaný polykarbonát zajistí světlíkům dlouhou životnost, nepropustnost UV záření, nepraskavost ale taky a to hlavně, téměř nerozbitelnost. Těžké krupobití již už nebude problém, kterým byste se měli zabývat, pokud si budete dělat starosti o střechu vaší haly.

Různé provedení

Naše nabídka je široká, a proto vám můžeme zprostředkovat jak pásového/obloukového typu tak i světlíky sedlového typu. Vlastnosti světlíků jsou vynikající, a pokud o nich chcete vědět více, přijďte se podívat na naší webovou stránku. Prosvětlovací systémy od nás je to pravé pro vaši velkou střechu.